Працівники ДАІ перевірили автомобілі на авторинку «Центральний»
- Подробиці
- Опубліковано 03.11.2014 16:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2659
Як розповів начальник відділу організації розшуку викраденого автомототранспорту УДАІ ГУМВС України підполковник міліції Володимир Васильківський, найкращий спосіб вберегтися від придбання краденого авто — провести його експертизу у відповідних органах ДАІ.
Фахівці столичної ДАІ перевіряли документи на авто, виставлені на продаж, та звіряли їх з базами Державтоінспекції. Також інспектори на виїзді з Києва вибірково зупиняли автомобілі з номерами інших областей та звіряли номери агрегатів із записами в реєстраційних документах. Варто зауважити, що автомобілісти з розумінням ставилися до вимог міліціонерів на дорозі та з посмішкою бажали один одному вдалого дня.
«Такі, перевірки столична ДАІ влаштовує час від часу, — розповідає начальник УДАІ ГУМВС України в місті Києві Микола Макаренко. - А сьогодні подібні заходи є вкрай необхідними, адже тільки за дев'ять місяців у столиці викрадено більше тисячі транспортних засобів».
Також з цієї категорії...

Защита Юлии Тимошенко требует изменения...
3 янв. 2014 г.

Відкрито кримінальні провадження за фактом...
4 мая 2014 г.

Прокуратура Київської області стягнула з...
29 сент. 2015 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
6 авг. 2025 г.
Останні новини
06.08.2025 09:14
1010 кацапів подохло минулої доби на українській землі05.08.2025 19:55
Судді в Київській апеляції некомпетентні чи заангажовані?05.08.2025 13:20
1120 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучою Іриною Узловою обговорили останні новини навколо війни в Україні і не лише
Коментарі