Балога просить не проводити скандальний з’їзд адвокатів у Мукачеві
- Подробиці
- Опубліковано 15.11.2014 18:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6205
«Щиро здивований таким вибором міста. Бо, по-перше, це не раціонально з точки зору логістики, а по-друге, Мукачево ніколи не славилося підготовкою юридичних кадрів, на відміну від Харкова, Львова чи Одеси.
Судячи з заяв у пресі, з’їзд буде скандальним. А мені б не хотілося, щоб Закарпаття стало майданчиком для чиїхось розборок. Тому прошу організаторів цього заходу, Національну Асоціацію адвокатів України, хто б за нею не стояв, перенести свій з’їзд в інше місце.
Це навіть не прохання, а дружня порада, бо сміттєвих баків у Мукачеві вистачає. Ще, не дай Боже, хтось у один з них випадково потрапить і буде мати ще один скандал. А це, впевнений, не потрібно нікому», - пише Балога.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.12.2025 23:59
15 років з конфіскацією майна: вирок депутату держдуми рф08.12.2025 09:02
У Беніні запобігли спробі державного перевороту07.12.2025 18:53
У Беніні група військових оголосила про захоплення владиВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили новини України та світу станом на 8 грудня


Коментарі