Контррозвідка СБУ затримала інформатора «ДНР»
- Подробиці
- Опубліковано 24.11.2014 19:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2370
У Дніпропетровській області Служба безпеки України провела операцію із затримання місцевого жителя, який впродовж жовтня-листопада ц.р. передавав за власною ініціативою на т.зв. «гарячу лінію ДНР» розвідувальні дані про переміщення та дислокацію на території Дніпропетровщини підрозділів Збройних Сил України.
Про це повідомляє прес-центр СБ України, передають «Конфлікти і закони».
Зловмисник планував передати представникам терористичної організації «ДНР» здобуту ним інформацію про однин з підрозділів ЗС України, який бере участь в антитерористичній операції, усвідомлюючи, що за цими координатами будуть наноситись «смертельні» удари по українським військовим.
Під час затримання правоохоронці вилучили у інформатора гранати «РГД» та «Ф-1», набої калібру 7,62 та 5,45 мм, перероблену під бойову травматичну зброю, а також матеріали, які він планував передати бойовикам.
Стосовно громадянина України розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України.
Також з цієї категорії...
Висновок щодо проекту Виборчого Кодексу...
25 янв. 2011 г.

Питання зміни виборчої системи недоцільно...
5 апр. 2013 г.

Запорізькі прокурори вимагають від Порошенка...
9 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.

«Таліпов, який третю добу «не...
9 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі