За викрадення чужого майна юнак проведе за гратами 5 років
- Подробиці
- Опубліковано 20.08.2015 07:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2317
Встановлено, що 23-річний молодик, не маючи постійного місця роботи, вирішив «заробляти» собі на життя крадіжками. Так, у рідному місті Біла Церква, що на Київщині, хлопець 5 разів самотужки обікрав помешкання громадян. Через вікно зловмисник потрапляв до квартир та виносив усі цінні речі.
Одного разу він вирішив взяти із собою товариша. Його подільник поліз через вікно до помешкання, а він чекав на нього у автівці. Після крадіжки хлопці намагалися втекти з місця злочину, але були затримані працівниками міліції.
Вироком Білоцерківського міськрайонного суду юнака засуджено до умовного покарання. Не погоджуючись із таким рішенням суду, прокуратура Київської області внесла апеляційну скаргу.
Вироком Апеляційного суду Київської області зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка) та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.06.2026 09:33
Збито та подавлено 132 цілі противника28.06.2026 09:27
1250 москалів подохло минулої доби на українській землі27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі