Ігор Мосійчук прокоментував заяву Ю. Луценка щодо повторного зняття з нього депутатської недоторканності
- Подробиці
- Опубліковано 09.06.2016 18:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1666
У коментарі ІНФОРМАТОРу депутат сказав:
«Влада вдається до хитрощів та використовує Генерального прокурора як інструмент політичних репресій проти опозиційних політиків. Це своєрідний «хід конем». Після того, як усі судові інстанції ухвалили рішення на мою користь, а три експертизи, одна з яких проведена за кордоном, підтвердили сфальшованість шокінського відео, Луценко намагається повернути справу на початковий етап».
На думку народного обранця, його ініціатива та сумлінна присутність на всіх етапах провадження не вигідні чинній владі, адже доводять спекуляції з її боку.
– Такі кроки – дискредитація не лише мене чи опозиції, а й парламентаризму в цілому. Пройшовши лікування закордоном, я все одно повернувся в Україну і готовий далі відстоювати свою правоту, – підкреслив Мосійчук.
Як відомо, сьогодні про намір відновити процес зняття депутатської недоторканості із Ігоря Мосійчука заявив новий Генеральний Прокурор Юрій Луценко на брифінгу.
10 травня 2016 року Верховний суд України визнав незаконним зняття Верховною Радою недоторканості опозиційного депутата.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.11.2025 19:05
Щодо «поновлення випробувань» ядерної зброї09.11.2025 09:29
Збито та подавлено 34 ворожі БпЛА09.11.2025 09:22
970 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі