На Буковині продовжують нищити свободу слова

tva

 
Завтра об 11.30 у прес-центрі інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна» (м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5-А) відбудеться прес-конференція працівників Чернівецької телекомпанії «ТВА» на тему: «Нищення свободи слова як спосіб контролювати місцевий телеканал ТВА», повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу медіа-профспілки.


Склад президії учасників прес-конференції: в.о генерального директора ТРК «ТВА» Тата Кеплер, головний редактор новин ТРК «ТВА» Юлія Сафтенко, журналіст ТРК «ТВА» Анатолій Никифоряк, народний депутат України, перший заступник голови парламентського комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Андрій Шевченко.

«Якщо єдиний спосіб, аби тебе почули, це кричати на всю країну, то ми кричатимемо на всю Україну, відстоюючи право на професію і вільний доступ до виваженої інформації», - заявляють представники ТВА.

Як повідомлялося раніше, з 23 липня припинене мовлення чернівецького телеканалу ТВА. Популярний канал зник з ефіру після задимлення в релейній апаратній, розташованій в приміщенні обласної держтелерадіокомпанії, звідки здійснюється мовлення усіх місцевих телеканалів. У результаті задимлення, яке намагалися гасити, була пошкоджена тільки апаратура ТВА – хоча там розташовуються і передавачі інших місцевих телеканалів. І місцева, і центральна влада від проблем телеканалу самоусунулася.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.