Головного фіскала країни Кабмін звільнив з посади
- Подробиці
- Опубліковано 31.01.2018 14:55
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1712

Кабінет міністрів вирішив звільнити відстороненого главу Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова з займаної посади. Про це в ході засідання Кабінету міністрів повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає БізнесЦензор.
«Ми направили в державну комісію представлення і державна комісія надала свій висновок про звільнення Насірова з посади. Тому ми приймаємо сьогодні це рішення. Шановні колеги, чи є якісь заперечення? Ні», - сказав Гройсман.
Як відомо, раніше Міністерство фінансів подало до Кабінету міністрів подання про звільнення відстороненого голови ДФС Романа Насірова на підставі інформації, отриманої від посольства Великобританії в Україні про наявність у Насірова британського громадянства.
Детективи НАБУ затримали Насірова ввечері 2 березня 2017 року. Він підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Зокрема, Насірова підозрюють в нанесенні збитків державі в розмірі 2 млрд грн в рамках так званих «газових схем» біглого нардепа Олександра Онищенка.
Фото biz.censor.net.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.02.2026 09:35
Збито та подавлено 16 ракет та 197 ворожих БпЛА12.02.2026 09:16
770 москалів подохло минулої доби на українській землі11.02.2026 09:41
Збито та подавлено 112 ворожих БпЛАВедучий 24 Каналу Владислав Соловйов та військовий експерт, полковник ЗСУ у запасі Роман Світан обговорили останні новини


Коментарі