У Києві судитимуть менеджера банку, який вкрав понад 3 млн гривень депозитів
- Подробиці
- Опубліковано 02.09.2016 15:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1833
Встановлено, що упродовж 2014-2015 років менеджер одного із банківських відділень систематично підробляв розрахункові документи, платіжні доручення, а також заяви клієнтів банку на видачу міжнародних банківських карток миттєвої виплати, завдяки чому отримував можливість безперешкодно знімати кошти з їхніх рахунків.
Крім того, маючи доступ до електронної системи банку, службовець незаконно вимикав послугу смс-оповіщення клієнтів про проведені операції з їхніми депозитними рахунками та збільшував добові ліміти зняття готівки через банкомати.
У такий спосіб майже за рік менеджер заволодів коштами 16 вкладників на суму понад 3 млн грн.
В ході розслідування правопорушнику повідомлено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 190, ч. 1, 2 ст. 200, ч. 2 ст. 200, ч. 2, 3, 4 ст. 358 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Наразі обвинувальний акт стосовно вказаної особи скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду по суті. Крім того, державним банком, який у повному обсязі відшкодував вкладникам завдані збитки, заявлено цивільний позов до зловмисника на зазначену суму.
За вчинене йому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі