Прокуратура провела обшуки майже у 30 державних лісгоспах
- Подробиці
- Опубліковано 22.09.2016 09:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1540
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Під процесуальним керівництвом групи прокурорів Київської області слідчими ГУ ДФС в області із залученням працівників СБУ одночасно проведено численну кількість обшуків за місцем роботи та проживання групи осіб, які з використанням реквізитів осіб, що мають ознаки фіктивності, організували та використовували схему ухилення від сплати податків підприємствами реального сектору економіки, здійснювали незаконне переведення коштів у готівку.
Сума нелегального обігу коштів перевищує 120 млн гривень.
Під час обшуків вилучено у державних лісогосподарських підприємствах документи, видані «конвертаційним центром». Під час проведення обшуків було відпрацьовано причетність до вказаних оборудок 12 підприємств лісового господарства.
Вилучено готівкові кошти, комп’ютерну техніку, «чорнова бухгалтерія», документи та печатки підприємств з ознаками фіктивності.
На даний час проводиться комплекс грунтовних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення, вивчаються документи, вилучені під час проведення обшуків.
Також з цієї категорії...

Ударівця хочуть позбавити можливості відстояти...
31 мая 2013 г.

Знайомтесь - беркутівський КАТ Майдану....
3 дек. 2013 г.

Правоохоронців змушують розслідувати афери Курченко....
14 янв. 2014 г.
Набираючі популярність...

У Києві силовики затримали чергових...
16 апр. 2025 г.

СБУ одночасно затримала 9 агентів...
16 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
17 апр. 2025 г.
Останні новини
17.04.2025 09:32
1230 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.04.2025 21:08
Мавки у Сімферополі провели нічний рейдПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком воєнному зведенні за 16 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі