Прокуратурою Київщини проведено обшуки на м’ясопереробному підприємстві
- Подробиці
- Опубліковано 26.09.2016 15:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1499

Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками ГУ ДФС в Київській області у рамках розслідування кримінального провадження розпочатого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів) та ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) КК України проведено санкціоновані обшуки на м’ясопереробному підприємстві.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Установлено, що керівництво підприємства, з метою ухилення від сплати податків, налагодило схему реалізації продукції за готівку, використовуючи послуги конвертаційного центру.
Зауважимо, що органи державної фіскальної служби тричі не допускались для проведення перевірки повноти сплати податків.
У ході проведених обшуків вилучено близько 1,4 млн гривень, 7 печаток та 2 кліше підпису підприємств, що мають ознаки фіктивності, 15 комп’ютерів, на яких здійснювався облік руху коштів та товарно-матеріальних цінностей.
На банківських рахунках підприємства арештовано 300 тисяч гривень.
Після ретельного вивчення вилученої документації буде встановлено розмір збитків, заподіяних державі.
Досудове розслідування триває.
Довідково:
Під час проведення обшуків правоохоронними органами на території вказаного м’ясопереробного підприємства виявлено екологічно небезпечні котловани площею понад 200 квадратних метрів, в яких несанкціоновано зберігаються останки тварин. За вказаним фактом прокуратурою Київської області відкрито кримінальне провадження за ст. 236 (порушення правил екологічної безпеки) та ч.1 ст. 239 (забруднення або псування земель) КК України.
Досудове розслідування триває.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.07.2026 09:37
Збито та подавлено 132 цілі16.07.2026 08:34
1340 кацапів подохло минулої доби на українсткій земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 липня


Коментарі