На Дніпропетровщині безпідставно виплатили переселенцям 4,3 млн грн бюджетних коштів
- Подробиці
- Опубліковано 21.11.2016 11:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1163
Органами прокуратури Дніпропетровської області розпочато дев’ять кримінальних проваджень відносно працівників Управління праці та соціального захисту населення районних рад у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Павлограді та Нікополі за фактами службової недбалості під час нарахування щомісячної адресної допомоги особам, які переміщаються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Щомісячна адресна допомога надається для покриття витрат на проживання, у тому числі й на оплату житлово-комунальних послуг. Проте, вказані працівники, виконуючи свої службові обов’язки неналежним чином, протягом 2014-2016 років не проконтролювали достовірність внесення відомостей переселенцями та призначили виплату допомоги особам, які не мають підстав її отримувати (мають депозитні кошти у сумах, що перевищують 10-кратний розмір прожиткового мінімуму; є власниками житлових приміщень, розташованих в інших регіонах; володіють двома або більше транспортними засобами тощо). Також допомога безпідставно призначалась людям у той період, коли вони не перебували на підконтрольній Україні території. Через це з державного бюджету було безпідставно перераховано понад 4,3 млн грн.
Відомості за даними фактами вносилися до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочинів, передбачених ч. 1, 2 ст. 364, ч. 1, 2 ст. 367 та ч. 1 ст. 190 КК України (зловживання службовим становищем, службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки та шахрайство).
Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях триває.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Харьковского «сучьего пса» посадили на...
13 мар. 2014 г.

Банда щелкунчиков, или Гастроли Запорожской...
15 апр. 2016 г.

Олександр Клименко є підозрюваним у...
29 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Трамп висунув ультиматум союзникам НАТО:...
13 сент. 2025 г.

Тисячі людей вийшли на вулиці...
13 сент. 2025 г.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав...
13 сент. 2025 г.
Останні новини
13.09.2025 10:09
Збито та подавлено 137 ворожих БпЛА13.09.2025 10:04
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі