Військовою прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох дезертирів та зрадників з Криму
- Подробиці
- Опубліковано 26.12.2016 16:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1441
Військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону Південного регіону України закінчено досудове розслідування і направлено до суду обвинувальні акти стосовно колишніх військовослужбовців Збройних Сил України, які, зрадивши Присязі, перейшли на бік країни-агресора.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Колишні молодший сержант та прапорщик, проходячи службу в одній з військових частин, дислокованих на території Автономної республіки Крим, під час окупації півострову не виконали наказу про прибуття до нового місця служби і залишились на окупованій території, тим самим вчинивши дезертирство, у зв’язку з чим були оголошені у розшук.
У подальшому вони уклали контракти про проходження військової служби в зс рф.
20.11.2016 співробітники Служби безпеки України, виконуючи доручення військової прокуратури, у повній відповідності до вимог кримінального процесуального законодавства затримали зрадників на території України.
Військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону Південного регіону України затриманим вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України, ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.
Тепер їх подальшу долю вирішуватиме суд.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

У Святошинському районі знищили сквер...
10 мар. 2009 г.

Реформа адвокатури має забезпечити незалежність...
29 нояб. 2011 г.

Открытое письмо правозащитников ВР Украины...
27 февр. 2014 г.
Набираючі популярність...

Чому затримали двох польських арбітрів...
6 авг. 2024 г.

Матч Ліги Європи у Амстердамі...
8 нояб. 2024 г.

Київські поліцейські викрили групу столичних...
22 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 травня обговорили наступні теми:
Коментарі