Детективи НАБУ затримали одного з обвинувачених у «газовій справі»
- Подробиці
- Опубліковано 17.06.2017 13:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1465
16 червня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в рамках розслідування кримінального провадження за фактом розкрадання газового конденсату, видобутого ПАТ «Укргазвидобування», затримали особу, яка є обвинуваченою в іншому провадженні – скерованій до суду так званій «газовій справі», повідомляє прес-служба НАБУ.
Особу затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.
Нагадуємо, обвинуваченого у так званій «газовій справі» опівночі 16 червня випустили з Лук'янівського СІЗО після того, як сплив термін утримання його під вартою, а колегія суддів у даній справі за 15 днів з моменту направлення обвинувального акту до суду не змогла вирішити питання про продовження строку дії запобіжного заходу фігуранту.
Досудове розслідування розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу за договорами спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі завдано збитків на суму близько 3 млрд грн, детективи НАБУ розпочали у грудні 2015 року. Слідством встановлено ймовірну причетність до скоєння злочинів 27 осіб.
30 травня 2017 року справу стосовно восьми учасників «газової схеми» скеровано до Солом’янського райсуду м. Києва.
Фото samopomich.ua
Також з цієї категорії...

Заступник Голови Держлісагентства забрехався перед...
18 июн. 2012 г.

Прокуратура вимагає поновити на посаді...
27 авг. 2014 г.

Прокуратура дякує Саакашвілі за активну...
20 янв. 2016 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі