Головний по двірникам присвоїв журналістам ТРК номери, як у концтаборі

gumenuk trk krim

 

Незалежна медіа-профспілка України вимагає негайної відставки в.о. генерального директора ДТРК «Крим» Валерія Гуменюка у зв’язку з його повною невідповідністю займаній посаді, запровадженню цензури та поліцейських методів керування творчим колективом.


Ми обурені фактом застосування політичної цензури щодо програми кримсько-татарською мовою «Хаберлер» і наступної цинічної брехні щодо мотивів її зняття з ефіру. Як з’ясував Комітет НМПУ, ніяких технічних негараздів з програмою не існувало, вона була вчасно підготовлена до ефіру і єдиною причиною її зняття з ефіру була відсутність позитивного сюжету про діяльність глави держави.

Валерій Гуменюк проявив себе не тільки як цензор, а й як фахівець з досить специфічними уявленнями про методи керування творчим колективом. У квітні 2012 року за його розпорядженням усім працівникам телекомпанії були присвоєні персональні номери, як у в’язниці чи в армії. Проходячи повз охорону, журналісти повинні кожного разу називати свій номер, а не прізвище.

Можливо, пан Гуменюк має таке своєрідне бачення стосунків у журналістському колективі, бо до того він ніколи не працював у цій галузі. Його попереднє місце роботи. – керівник управління Державної міграційної служби в Херсонській області. На нинішню посаду пан Гуменюк потрапив дивним чином. Як повідомляють місцеві журналісти, в Сімферополі пана Гуменюка мали призначити директором КП «Чисте місто», яке займається прибиранням сміття, і навіть представили у цій якості колективу КП. Але щось не склалося і, як в радянські часи, номенклатурного працівника кинули з прибиральників до керівництва ЗМІ.

Відсутність досвіду керування телебаченням та відсутність відповідної вищої освіти у пана Гуменюка суперечить кваліфікаційними вимогами на посаду генерального директора державної телекомпанії.

У зв’язку з цим Комітет НМПУ вимагає від Державного комітету телебачення та радіомовлення України провести службове розслідування, притягнути до відповідальності винних осіб та надати громадськості інформацію щодо обставин та осіб, завдяки яким Валерій Гуменюк був призначений виконуючим обов’язки керівника ДТРК «Крим», що призвело до грубого порушення прав працівників телекомпанії.

НМПУ не заперечує того факту, що державні телеканали мають висвітлювати діяльність державних та місцевих органів влади більш прискіпливо та детально, ніж це роблять комерційні ЗМІ. Проте, таке висвітлення має базуватись на найкращому досвіді вітчизняної та закордонної журналістики, що визначено в кваліфікаційних вимогах Держкомтелебачення та радіомовлення України. Таке висвітлення не має нічого спільного ані з піаром, ані з безпідставним вихваленням будь-яких чиновників.

7 червня керівництво ДТРК «Крим» зняло з ефіру повтор програми «Хаберлер»-новин кримськотатарською мовою. Підставою для зняття програми з ефіру виконуючий обов'язки генерального директора ДТРК Валерій Гуменюк назвав те, що у випуску немає повідомлень про президента України, повідомляє прес-служба НМПУ.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Сейчас западный мир сконцентрирован на дипломатии, и иногда кажется, что это последний раунд переговоров перед большой войной

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.