На Луганщині виявлено фінансування тероризму
- Подробиці
- Опубліковано 14.04.2015 20:34
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2766
Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому слідчим відділом УСБУ в Луганській області за фактом вчинення замаху на фінансування тероризму (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Встановлено, що співробітниками СБУ на території Попаснянського району Луганської області затримано залізничний потяг, який транспортував борошно житнє у кількості близько 67000 тонн (виробник – ПАТ «Луганськ-Нива»). Посадовці ПАТ «Луганськ-Нива» прихованим шляхом, використовуючи послуги Донецької дирекції залізничного транспорту, здійснили вивезення власної продукції з міста Луганська на територію, підконтрольну українській владі, з метою її подальшої реалізації.
У зв’язку з тим, що ПАТ «Луганськ-Нива» є підконтрольним одному з депутатів «Народної ради ЛНР», отримані кошти від реалізації планувалось використати на господарську діяльність підприємства, сплату «податків» у «ЛНР» та фінансування незаконних збройних формувань, що дислокуються на тимчасово окупованій території Луганської області.
На цей час виконуються слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин правопорушення та осіб, причетних до його вчинення.
Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-5 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна.
Також з цієї категорії...

Правозахисник радить створювати альтернативу міліції
7 янв. 2014 г.

На съезде украинских адвокатов голосовали...
20 нояб. 2014 г.

Співробітники СБУ викрили шахрайську схему...
26 мая 2015 г.
Набираючі популярність...

ЄС бойкотує саміт Януковича через...
3 мая 2012 г.

Юлія Тимошенко: Кожен несе відповідальність...
21 авг. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.
Останні новини
30.06.2025 12:52
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА30.06.2025 12:44
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі