За фактом крадіжки особистих речей із кабінету голови суду розпочато кримінальне провадження
- Подробиці
- Опубліковано 15.06.2016 11:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1651
Попередньо встановлено, що до викрадення речей причетні бійці полку «Київ», які забезпечували у будівлі пропускний режим. На місці події перебувають працівники управління внутрішньої безпеки та інспекції по особовому складу. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».
До чергової частини Солом'янського управління поліції надійшло повідомлення про крадіжку із кабінету голови суду: зникли особисті речі та ноутбук.
За вказаною адресою - на вулицю Максима Кривоноса - негайно прибув наряд патрульної поліції, слідчо-оперативна група Солом'янського управління поліції, працівники управління внутрішньої безпеки, інспекції по особовому складу та прокуратури району.
На місці поліція опитала трьох осіб, яких підозрюють у скоєнні крадіжки. З’ясувалося, що всі вони – бійці полку «Київ», які забезпечували у будівлі пропускний режим. На цей час встановлено, що вони перебували у стані алкогольного сп’яніння.
Підозрюваних у крадіжці доставили до управління поліції, де з ними працюють слідчі та оперативники.
За цим фактом начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко призначив службове розслідування.
Відомості про подію належним чином зареєстрували, розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Усі зібрані матеріали, у тому числі і висновок службового розслідування, будуть передані до органів прокуратури для подальшого розслідування. Зловмисникам загрожує до шести років ув’язнення.
Також з цієї категорії...

В Інтернеті поширили фальшивку телефонної...
11 янв. 2013 г.

Як силовики Януковича готують родичів...
18 июл. 2013 г.

За пограбування ТЦ чоловік проведе...
3 сент. 2015 г.
Набираючі популярність...

Євгенія Тимошенко поскаржилася на Януковича...
12 апр. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
23 июн. 2025 г.

Знешкоджено 354 ворожих цілі
23 июн. 2025 г.
Останні новини
23.06.2025 10:36
путін - іміджевий наркоша23.06.2025 09:51
Знешкоджено 354 ворожих цілі23.06.2025 09:43
1010 кацапів подохло минулої доби на українській землі21.06.2025 12:08
1060 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 21 червня обговорили наступні теми:
Коментарі