Відкрито кримінальне провадження за фактом незаконного посягання на арештоване зерно «Агрейну»

zerno agreynu

 
Органами прокуратури відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати арештованого майна підприємств агрохолдингу «Агрейн», тобто за вчинення правопорушення передбаченого ч.1 ст. 388 (незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт) КК України.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Зокрема, в рамках досудового розслідування шахрайських дій службових осіб «Агрейну», слідчими виявлено злочинні схеми, за якими переоформлювалося арештоване зерно агрохолдингу.

У слідства є обґрунтовані підстави вважати, що переоформлення зерна не є відносинами в рамках звичайної господарської діяльності, а системними діями з метою уникнення арешту на зазначене майно та отримання незаконної вигоди. При цьому, таке схемне переоформлення майна агрохолдингу відбувається за участю посадових осіб підприємства на користь підозрюваних.

Наразі, слідчими вживаються заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до вчинення вказаних правопорушень.

Нагадаємо, минулого тижня Харківський апеляційний суд розглянув 27 скарг щодо арешту зерна «Агрейну». За результатом розгляду скарг суд підтримав позицію прокуратури та залишив понад 100 тис тон зерна «Агрейну» під арештом.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.