Поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного переправлення осіб через держкордон
- Подробиці
- Опубліковано 11.09.2017 09:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1667

Сьогодні, 11 вересня, поліція Львівщини за фактом подій поблизу пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Шегині» внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення за ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
За вчинення цього кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років, з конфіскацією транспортних або інших засобів вчинення злочину, йдеться у повідомленні.
У поліції нагадують, що під час забезпечення публічної безпеки і порядку поблизу пункту пропуску «Шегині» постраждали 11 поліцейських.
Фото з відеоролика на YouTube
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.05.2026 10:26
Збито та подавлено 269 ворожих БпЛА16.05.2026 09:09
1230 кацапів подохло минулої доби на українськй землі15.05.2026 11:03
Збито та подавлено 1 ракету та 130 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 15 травня


Коментарі