ГПУ завела справу на адвокатів януковича
- Подробиці
- Опубліковано 05.03.2018 11:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1542
ГПУ відкрила справу на адвокатів колишнього президента України віктора януковича, йдеться у відповіді ГПУ на звернення народного депутата Мустафи Найєма. ГПУ порушила кримінальну справу через перешкоджання державному адвокату Івану Ангеліну, написав нардеп на своїй сторінці в Facebook і оприлюднив відповідь ГПУ на його запит, повідомляє rian.com.ua.
За словами депутата, деякий час назад він публікував історію про те, як двоє захисників януковича - Ольга Просянюк і Олександр Горошинський - намагалися позбавити єдиного джерела доходу сім'ю переселенців з Горлівки. Так як глава цієї сім'ї, адвокат Ангелін, порушив плани януковича поскаржитися в ЄСПЛ.
Як вважає Найєм, після його публікації адвокати посилили тиск на колегу. Їх дії він розцінює як бандитизм. І це стало приводом для звернення Найєма в Генпрокуратуру.
Фото rian.com.ua
Також з цієї категорії...

У ГПУ заступника Генерального прокурора...
25 мар. 2015 г.

КВУ зафіксував в Києві підготовку...
25 окт. 2015 г.

На Волині викрито працівника поліції...
29 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...

Дональд Трамп заявив, що готовий...
7 окт. 2025 г.

Папа Римський здійснить перший закордонний...
7 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі