Двом помічникам народного депутата, колишнього посадовця «Укрзалізниці», повідомлено про підозру
- Подробиці
- Опубліковано 25.01.2019 13:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1739

Помічнику одного з народних депутатів України, колишньому посадовцю ПАТ «Укрзалізниця», повідомлено про підозру у заволодінні 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця». За версією слідства, ця особа є організатором корупційної схеми та її виконавцем. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч.3 ст.27 ч.2 ст.28 ч.1 ст.205 та ч.ч. 2,3 ст.27 ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба НАБУ.
Процесуальну дію здійснено в порядку ст.278, ст.135 Кримінального процесуального кодексу України. Оскільки під час розслідування отримано відомості, що особа, яку підозрюють у вчиненні особливо тяжкого злочину, переховується від слідства, 23 січня 2019 року її оголошено в розшук.
Таким чином, загальна кількість підозрюваних у кримінальному провадженні за фактом заволодіння 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця» становить вісім осіб, із яких дві особи є помічниками одного з народних депутатів.
Нагадуємо, що 15 січня детективи НАБУ повідомили сімом особам про підозру у заволодінні понад 93 млн грн. Серед причетних до вчинення злочину — посадовці підприємства-виробника стрілочної продукції, службові особи Філії Центр забезпечення виробництва ПАТ «Українська залізниця».
Розслідування наведених фактів детективи Національного бюро розпочали у червні 2017 року за власними напрацюваннями.
Фото nabu.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.01.2026 09:57
Збито та подавлено 61 ворожий БпЛА15.01.2026 09:49
1150 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 15 січня


Коментарі