Суддю районного суду на Львівщині вдруге викрито на хабарі
- Подробиці
- Опубліковано 24.01.2020 19:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2363

24 січня 2020 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП викрили в.о. голови одного з районних судів Львівської області на отриманні неправомірної вигоди. Як встановило слідство, служитель Феміди вимагав неправомірну вигоду за непритягнення до адміністративної відповідальності, повідомляє прес-служба НАБУ.
Наразі вирішується питання про повідомлення судді про підозру.
Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють з грудня 2019 року.
Зауважимо, що вже вдруге правоохоронці викривають цього суддю. В попередній раз це сталося наприкінці 2018 року. Тоді служителя Феміди викрили на отриманні 1 тис. євро за непритягнення особи до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Розслідування цього епізоду закінчено, справа слухається в суді.
Фото nabu.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц землі23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі