​Ви не почули нас щодо Закону про зброю? Ми не побачимо вас на виборах!

Шановне товариство!


Минулого року під простим але амбітним гаслом «зробимо їх разом» до Верховної Ради пройшла політична сила «Слуга народу». Через загальний скептицизм щодо тодішнього вітчизняного «політикуму» українці, якщо й не повірили самому лише гаслу, проте дійсно щиро бажали позбутися всіх тих старих пройдисвітів під куполом Ради, які чомусь називали себе українськими політиками – викинути їх на політичний смітник, забути їх, як страшний сон.

Такої мега-фракції український Парламент ще не знав. Цього разу, на відміну від попередніх політичних гегемонів, нова політична сила більше не була змушена «блокуватись» будь з ким для ухвалення законопроектів – вона мала абсолютну більшість голосів та абсолютну владу.

Через унікальну, безпрецедентну підтримку, надану «Слузі народу» українськими виборцями, вони отримали карт-бланш на все – на будь-які зміни на користь громадян України. Відтоді перекладати відповідальність за невиконані обіцянки стало нема на кого.

Пройшов час і вже очевидно (хоча і цілком прогнозовано), що єдиною відносною перевагою «нових обличь» виявилося лише те, що вони відносно нові. Це все. Проблема «нової» політичної сили така ж сама, як і була у «старих еліт» – повна відсутність розуміння своєї історичної ролі в житті країни, відсутність розуміння міри відповідальності та покладених на неї сподівань.

Та ж сама нездатність бачити реальні потреби і запити своїх співгромадян. Той самий загальний рівень неадекватності і невідповідності викликам сьогодення – зовнішнім і внутрішнім загрозам. Те саме гаяння дорогоцінного часу і розмін життів українців на особисту вигоду і особисту владу.

Нові політики зі «Слуги народу» обрали стару систему. Система надала їм прихисток від їх власної некомпетентності, але за це відібрала у них суб’єктність і помістила їх у повну залежність від себе. Тепер, через рік після тріумфу, «нова команда» є лише лялькою в руках у тих самих ляльководів, що не тільки нікуди не поділися, але й навіть продовжують зміцнювати свої позиції у реальній владі у нашій країні.

Для власників зброї та законослухняних громадян, які чекають на реалізацію свого конституційного права на збройний самозахист, це матиме свої наслідки.

Всім відомо, що керівництво Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності та більшість членів комітету є представниками саме «Слуги народу».

Під їх керівництвом, після всіх тривалих дискусій, фахових обговорень, надання незаангажованих висновків наукових закладів, аргументованих доповідей співавторів законопроектів, народних депутатів, представників профільних організацій – із принципових позицій, фактично врахованими у кінцевій версії тексту законопроекту лишилися лише вимоги представників Міністерства внутрішніх справ.

Найважливіші для зброярської спільноти і взагалі громадян воюючої та потопаючої в криміналі країни вимоги, зауваження та пропозицій до комплексного законопроекту «Про зброю» були нахабно проігноровані комітетом.

Відповідно до поточного нав’язаного комітетом і МВС «компромісного» проекту закону, який вже збираються зареєструвати найближчим часом, громадяни зіштовхнуться із суттєвими складнощами та штучними перешкодами у використанні власної зброї, вирішенні питань власної безпеки, збройного самозахисту тощо.

Жодне з важливих для всіх нас питання, як то: право громадян на повноцінне володіння короткоствольною нарізною вогнепальною зброєю, носіння зброї з метою самозахисту, спільна власність на зброю, зменшення корупційних ризиків з боку МВС щодо дій з Реєстром, звуження неадекватно широких повноважень МВС, достатні але розумні обмеження віку володіння зброєю тощо – нав’язаний «компромісний» законопроект не вирішує.

Всі попередні домовленості із парламентарями скасовано. Діалог із суспільством в комітеті завершено. Під тиском МВС та їх депутатів-лобістів зі «Слуги народу» вимоги громадян України проігноровано.

Тепер ми мусимо сказати вголос: вони «зробили» не стару систему, а громадян України.

Тож ми закликаємо власників зброї, спортсменів, мисливців, працівників приватного охоронного сектору, виробників, імпортерів, військових, ветеранів АТО та підписантів обох Петицій дати гідну оцінку діяльності «слуг народу» на прийдешніх місцевих виборах.

Вони мають понести політичну відповідальність.

Вони не «почули» нас щодо Закону про зброю, ми маємо не «побачити» їх на виборах!

Жодного голосу кандидатам партії «Слуга народу» на місцевих виборах!

#будьХтоКрімСН

P.S. Врешті-решт, надійшла відмазка відповідь на наш лист від голови комітету Д. Монастирського, що вкотре підтверджує все вищевикладене.

Джерело: УАВЗ

Фото zbroya.infoКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Дарницький суд. Трансляція рішення судді Заставенко у справі «Медведчук проти Стуса». P.S. Рішення «іменем України» винесене

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.