Харківські поліцейські оперативно затримали зловмисника за жорстоке вбивство
- Подробиці
- Опубліковано 04.05.2021 21:14
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3036
Тіла співмешканців з численними колото-різаними пораненнями виявлені в квартирі за місцем мешкання загиблих.
За словами начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Андрія Рубеля, до слідчо-розшукових заходів залучили досвідчених оперативників, слідчих, криміналістів, кінологів, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
- Уже за декілька годин у нас була інформація про ймовірну причетність до злочину знайомого загиблих. Він харків’янин, йому лише 22 роки, - розказав Андрій Рубель. - Під час санкціонованого обшуку у нього вдома вилучили речові докази, які направлені на експертне дослідження. Протягом слідчих дій чоловік опору не чинив.
На даний час зловмисник затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Тривають необхідні слідчі дії, відпрацьовуються усі можливі версії вбивства. Одна з версій – вбивство через ревнощі. Слідчі оголосили чоловікові про підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Найближчим часом суд обере зловмиснику запобіжний захід.
- Ми разом з прокуратурою будемо наполягати на триманні під вартою без внесення застави, - уточнив очільник харківської поліції.
Якщо провина затриманого буде доведена у суді, підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.
Нагадаємо, повідомлення про подію надійшло до поліції 2 травня близько 20:30 від матері загиблого. Жінка занепокоїлася, що син не відповідає на телефонні дзвінки та прийшла до квартири. Вона відчинила двері запасним ключем і побачила мертвими 29-річного сина та його 24-річну співмешканку.
На місце події виїжджали керівництво ГУНП в Харківській області, слідчо-оперативна група і керівництво Харківського районного управління поліції № 2 кінологічна служба, криміналістична лабораторія.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...

Німецькі лікарі оглядали Юлію Тимошенко...
15 окт. 2012 г.

У Києві затримали арбітражного керуючого,...
22 июл. 2014 г.

На Житомирщині податківець підбурював до...
24 нояб. 2020 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Поліція Києва затримала двох наркоторговців...
30 июн. 2025 г.

Водієві таксі, який вдарив заслужену...
3 июл. 2025 г.
Останні новини
08.07.2025 10:23
Знешкоджено 34 ворожих БпЛА08.07.2025 10:16
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі07.07.2025 09:06
1100 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі