На Запоріжжі СБУ заблокувала створення фейкової «міської ради»
- Подробиці
- Опубліковано 12.06.2021 21:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3325

Служба безпеки України у взаємодії з Національною поліцією України заблокувала на Запоріжжі спробу створення псевдодержавного утворення «Гуляйпільська міська рада», ініційовану місцевим прибічником ідеології так званого «псевдонародовладдя», повідомляє прес-центр СБ України.
Співробітники спецслужби задокументували проведення учасниками псевдоутворення публічних заходів, де вони пропагували невизнання діючої української влади.
Зловмисники також закликали до утворення силових груп швидкого реагування для захоплення органів влади, правоохоронних та судових структур, агітували місцевих мешканців приєднуватись до «руху» через проведення масових акцій, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в Україні.

Для легалізації повноважень було проведено збори, на яких обрали «міського голову» і «депутатів» фейкового органу місцевого самоврядування.
Під час обшуків правоохоронці вилучили у «депутатів» і «міського голови» печатки та штампи так званих «органів місцевого самоврядування», протоколи зібрань активістів, комп’ютерну техніку та інші предмети і документи.
Невідкладні слідчо-оперативні дії тривають.
Фото ssu.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.12.2025 09:17
Збито та подавлено 133 ворожі БпЛА15.12.2025 09:11
980 москалів подохло минулої доби на українській землі14.12.2025 15:01
У Деснянському районі затримали місцеву 18-річну наркодилеркуУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан розповіли про головні новини України та світу станом на 14 грудня


Коментарі