Затримано офіцера Бучанської колонії, який вимагав у засудженого 240 тисяч гривень хабара
- Подробиці
- Опубліковано 31.07.2015 21:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2695
Працівниками прокуратури Київської області спільно із співробітниками ГУ БКОЗ СБ України викрито начальника багатопрофільної міжрегіональної клінічної лікарні Бучанської виправної колонії №85, який запропонував ув’язненому сплатити йому кошти в сумі 240 000 гривень за звільнення від подальшого відбування покарання.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Установлено, що зловмисник пообіцяв засудженому зробити медичний висновок, згідно якого можна отримати звільнення від відбування покарання. Офіцер був затриманий «на гарячому», як раз під час передачі обумовленої суми.
Стосовно посадовця колонії прокуратурою Київської області порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
На даний час органом досудового розслідування вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та вирішується питання щодо його відсторонення від займаної посади.
Крім того, перевіряється причетність посадовця колонії до скоєння інших злочинів.
Також з цієї категорії...

ГПУ собирается снять неприкосновенность с...
28 окт. 2014 г.

Cудитимуть чоловіка, який наніс своїй...
7 авг. 2015 г.

За фактом побиття журналіста прокуратура...
30 окт. 2016 г.
Набираючі популярність...

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
СБУ затримала в Одесі ділка,...
27 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
28 июн. 2025 г.
Останні новини
28.06.2025 17:37
Антимідас: перетворення золота на лайно28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі