Поліція встановлює обставини смерті Криворізького міського голови
- Подробиці
- Опубліковано 15.08.2021 18:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3130

Правоохоронці порушили кримінальну справу за фактом смерті мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Наразі обставини його загибелі встановлюються. На місці події перебувають керівник ГУНП в Дніпропетровській області Анатолій Щадило, начальник Криворізького районного управління поліції, слідчо-оперативні групи та криміналістична лабораторія, повідомляє прес-служба Нацполіції Дніпропетровської області.
Повідомлення до поліції надійшло 15 серпня близько 16:00. За попередньою інформацією, тіло чоловіка із вогнепальним пораненням виявлено на веранді власного будинку.
На місці працюють правоохоронці, триває обстеження домоволодіння, встановлюються свідки події. Також виїхала слідчо-оперативна група центрального апарату Національної поліції.
Поліція з’ясовує всі обставини.
За даним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України.
Фото прес-служби Нацполіції Дніпропетровської області
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Військовий експерт Роман Світан у розмові з Євгенією Кутновою розкриває критичні сценарії розвитку подій у найближчі місяці


Коментарі