​Партія - розум, честь і совість… Забули?

Ну що, друзі, на 30-му році незалежності Україну повертають взад до радянського устрою, коли партія керувала всім!


Інформую ВАС, що зусиллями Федієнко-Третьякової під оркеструванням невгомонного Арахамії створено і доведено до другого читання проект Закону про критичну інфраструктуру №5219 від 09.03.2021г., який створює над-міністерство, що буде керувати всім і всіма, а саме на 4-х рівнях від місцевого до міністерського(див. ст.10 Категоризація об’єктів критичної інфраструктури), керувати всіма галузями (крім тих, хто встиг відкупитись, уважно дивиться Ст.9 Сектори критичної інфраструктури), від хлібного кіоску та дворового інтернет-провайдера до приватних клінік і великих операторів зв'язку).

Це класичний приклад того, як здорову ідею захисту суспільства, зусиллями нео-комуністів з партії Зе-більшовиків, можна перетворити на його комунізацію і віджим власності.

І займатись свавіллям навіть не за рішеннями прісно-звісного РНБО, а двійками-трійками місцевих князьків з провладних адміністрацій, які за нормами статей 17 та 19 як раз і визначають тих, хто не зміг відкупитись і на кого накласти санкції чи кому змінити власника, бо всі накази такого органу згідно П.3 Ст.16 обов'язкові до виконання і судове оскарження відсутнє, від слова взагалі!!!

Так що, відстоюючи Країну у визвольний війні — ми прогавили ворога з середини, і закони московитів і норми Північної Кореї — наше ВСЕ.

Читайте не тільки наші стислі висновки, а й сам законопроект за посиланням - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=71355

А що, спитаєте, залишається робити тим, хто потрапив в цей список?

Стаття 21 дає чітку відповідь, якщо стисло, то: бути на постійному зв'язку зі своїм куратором(представником Органу), створювати умови на своєму підприємстві для представників правоохоронних органів і різних служб, не змінювати оргструктури свого бізнесу без погодження куратором, навіть про зміну власності чи продаж відстуківати за 30(!!!) діб і чекати на погодження, віддати задарма свою власність, якщо куратор знайде більш достойного за ВАС власника ВАШОГО вже колишнього БІЗНЕСУ.

P.S. Окреме співчуття учасникам #телекомбаня, які так старанно терли спину та інші частини тіла в сауні своєму керманичу пану Alex Fediienko, та спільноті Телеком-кружок, що є продовження його «світлих думок», якщо він про це ВАС не сповіщав.

Для більш допитливих додам ще одну «творчу людину» цього ганебного мотлоху — це радник комітету якоїсь трансХвормації пані @Олексюк. Для тих, хто у неї не в друзях, відкрию таємницю, вона збирається бути в онлайні на http://igf-ua.org/, так що слідкуйте за програмою і записуйтесь до участі в онлайні, щоб на власні очі почути її доводи.

Звертаюсь до тих, хто відстоює свої права і ще не схибнув, на цьому тижні збираються ухвалити цей мотлох і це навіть не касові апарати для спрощенців — це більша небезпека, друзі...

Зокрема, звертаю на це увагу: Сергій Доротич, Олексій Семеняка, Max Tulyev, Igor Kozachenko, Yurii Smelyanski, Andrey Nagornyuk, Інна Рафальська, Вячеслав Богуславский, Arkadiy Kornatskyy, Alexey Kucherenko.

Іван Пєтухов, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Івана ПєтуховаКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Идет восьмидесятый день войны, а в рашистском запоребрике уже начали говорить о капитуляции и истерят по поводу бегства российских оккупантов

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.