Правовий акцент
Народный депутат от «УДАРа» Сергей Каплин обжаловал в апелляционном порядке постановление Окружного административного суда города Киева от 19 июля, которым было установлено ограничение реализации права граждан на мирные собрания, проведение мероприятий, установку палаток и использование громкоговорителей с 20 по 31 июля 2013 года на столичном Майдане Независимости и прилегающей к нему территории. Об этом сообщил сам Каплин, передают «Конфликты и законы».
Ініціатор Врадіївської ходи Василь Любарець сьогодні виграв в Шевченківському районному суді міста Києва. Про це «Конфліктам і законам» повідомив правозахисник Володимир Чемерис, голова Інституту «Республіка». Нагадуємо, що судили Любарця по статті 185-1 КУпАП через те, що він не виконує неправосудну судову заборону Окружного адміністративного суду міста Києва протестувати «іншим суб'єктам» на Майдані Незалежності з 20 по 31 липня 2013 року. Суддя Волотікіна закрила справу за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Як каже адвокат Любарця правозахисник Денис Овчаров, заборонні рішення суду мусять стосуватися конкретних відповідачів, а не невизначеного переліку суб’єктів.

ЗАЯВА ІНСТИТУТУ «РЕСПУБЛІКА» ЩОДО НЕПРАВОСУДНОЇ СУДОВОЇ ЗАБОРОНИ ЗБИРАТИСЯ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ Як відомо, вночі 20 липня 2013 року судовий виконавець повідомила учасників та симпатиків врадіївського протесту проти сваволі міліції, що 19 липня о 17:20 Окружний адміністративний суд міста Києва в особі судді Саніна Б.В. заборонив проводити фактично будь-які заходи громадським організаціям "Рух простих людей" і "Народна антикорупційна армія", а також "... іншим суб'єктам, які реалізують право на мирні зібрання, проведення заходів та встановлення малих архітектурних форм у вигляді наметів, кіосків, навісів у тому числі тимчасових та пересувних, а також використовування гучномовців з 20 по 31 липня 2013 року у місті Києві на Майдані Незалежності та прилеглій території." Таким чином дане обмеження встановлено, образно кажучи, для всіх мертвих, живих і ненароджених.

Рада Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ) звертається до Генеральної прокуратури України з вимогою притягнути до відповідальності першого заступника голови Чернівецької ОДА Георгія Галиця. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі НМПУ.
Депутати Львівської міської ради від політичної партії «УДАР» звернулись до Кабінету міністрів України з заявою щодо відсутності бланків закордонних паспортів у відділеннях Державної міграційної служби Львова. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі «УДАРу».
Це може зацікавити:
- Трагедія на Кіровоградщині: офіцер розстріляв мобілізованого посеред селища при спробі втечі в СЗЧ
- Чому реформа ТЦК від Міноборони - це лише зміна вивісок, яка не зупинить «бусифікацію»
- Бунт у Ніжині: як перехожі відбивали пораненого ветерана від жорстокого затримання поліцією
- Скандал у Києві: представники ТЦК намагалися силою витягнути чоловіка з автобуса, пасажири влаштували бунт
Останні новини
21.06.2026 08:38
Збито та подавлено 92 ворожих БпЛА21.06.2026 08:33
1290 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 червня

