Суддю Господарського суду з Одеської області заочно засуджено до 9 років
- Подробиці
- Опубліковано 08.10.2020 13:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1892

Суддю Господарського суду з Одеської області заочно засуджено до 9 років позбавлення волі з повною конфіскацією майна за одержання хабаря у розмірі 570 тисяч гривень. Таке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд, передає Укрінформ з посиланням на повідомлення САП у Телеграмі.
«7 жовтня 2020 року Вищий антикорупційний суд за участі прокурорів САП оголосив обвинувальний вирок судді Господарського суду Одеської області, обвинуваченого у вимаганні та одержанні 570 тис. гривень неправомірної вигоди», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у 2014 році суддю викрили у вимаганні й одержанні хабаря від директора приватного підприємства за задоволення позовних вимог у господарській справі. За даними слідства, гроші фігурант отримав у три етапи, двічі – безпосередньо у службовому кабінеті.
Колегія суддів, розглянувши матеріали кримінального провадження, заслухавши свідків та дослідивши докази у справі, визнала суддю винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України. Суддю Господарського суду засуджено до 9 років позбавлення волі з повною конфіскацією майна. Крім того, застосовано спецконфіскацію до коштів, які були вилучені у судді під час обшуку, – 250 тис. гривень.
За повідомленням «Укрінформ»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
06.11.2025 10:02
Збито та подавлено 108 ворожих БпЛА06.11.2025 09:57
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі05.11.2025 09:37
Збито та подавлено 61 ворожий БпЛА05.11.2025 09:30
900 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 листопада


Коментарі