НМПУ рекомендує Азарову взяти уроки гарних манер
- Подробиці
- Опубліковано 19.03.2012 13:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7557
Незалежна медіа-профспілка України рекомендує Прем`єр-міністру Миколі Азарову взяти уроки у школі гарних манер. Така рекомендація з`явилася після його прес-конференції в суботу на з`їзді Партії регіонів. Він тикав журналістам, повчав, які йому питання треба ставити, а які ні. Відмовився відповідати на запитання про закордонну власність свого сина.
НМПУ констатує, що Азаров подібним чином поводиться не вперше. І раніше він дозволяв собі відверто ігнорувати питання на тему своїх і своєї родини майнових оборудок в Криму. Подібна поведінка може бути характерною для мафіозі, вважає медіа-профспілка, а не для високопоставленого державного діяча.
Медіа-профспілка нагадує, що будь-який державний чиновник утримується коштом платників податків. І громадяни, які ці податки сплачують, мають право знати про майновий стан кожного чиновника, а тим більше такого високопоставленого, як глава уряду. Це не лише моральна норма, а й вимога Закону України «Про доступ до публічної інформації», в якому відмова надати відповідь на усний запит громадян передбачає адміністративне покарання.
«Чиновники самі мали б бути зацікавлені у шанобливому ставленні до журналістів, - каже голова НМПУ Юрій Луканов, - адже неповага до преси повертається до них бумерангом. Їх самих перестає поважати суспільство, вони втрачають довіру. А без довіри до уряду з боку суспільства жодна політика не може бути ефективною».
Також з цієї категорії...

В Венесуэле объявили траур из-за...
25 авг. 2012 г.

Во время выхода в открытый...
31 авг. 2012 г.

Лидеров оппозиции не пускают к...
12 апр. 2013 г.
Набираючі популярність...

У Києві таксист збив пенсіонерку...
9 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
10 сент. 2025 г.

990 москалів подохло минулої доби...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
10.09.2025 09:41
Збито та подавлено 413 цілей противника10.09.2025 09:35
990 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня
Коментарі