Опозиція вимагає звільнення керівника Державної пенітенціарної служби
- Подробиці
- Опубліковано 25.04.2012 18:03
-
Автор: Лина Тыха, Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2747
У середу група народних депутатів України, серед яких Микола Томенко, Сергій Міщенко, Руслан Князевич, Андрій Парубій та інші, зареєстрували у Верховній Раді Проект Постанови «Про звернення до Президента України Януковича В.Ф. з пропозицією про звільнення з посади Голови Державної пенітенціарної служби України Лісіцкова О.В.» (р.н.10400).
Даною постановою народні депутати пропонують Верховній Раді звернутися до президента з вимогою про звільнення із займаної посади голови Державної пенітенціарної служби України Лісіцкова О.В.
За словами ініціаторів постанови, рівень роботи цієї служби є незадовільним. Перш за все через численні порушення прав людини, правопорядку та безпеки в установах виконання покарань. Автори документу наголошують, що абсолютно кричущим фактом таких порушень стало побиття у Качанівській виправній колонії колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко під час конвоювання її до лікарні.
На переконання народних депутатів, цей інцидент ще раз продемонстрував неспроможність української пенітенціарної системи забезпечити дотримання конституційних прав та відповідних умов безпеки осіб, що відбувають покарання.
Зважаючи на вищезазначене, постановою пропонується визнати роботу керівництва Державної пенітенціарної служби України незадовільною і у зв’язку з цим запропонувати президенту України звільнити із займаної посади голову служби Лісіцкова О.В.
Також з цієї категорії...

Запуск частного космического корабля Dragon...
19 мая 2012 г.

На Київщині поліцейські затримали нетверезого...
11 февр. 2016 г.

На Київщині правоохоронці виявили дві...
29 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати...
24 апр. 2025 г.

А що, війна - не...
25 апр. 2025 г.

Чи почула влада тих, хто...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі