Проти охоронців, що побили спортсменів на Трухановому острові, порушено кримінальну справу
- Подробиці
- Опубліковано 13.06.2012 07:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2314

Прокуратурою Дніпровського району столиці порушено кримінальну справу за фактом побиття спортсменів-спелеологів охоронцями табору вболівальників Євро-2012 на території Труханового острова (ч. 2 ст. 296 КК України - хуліганство).
Кримінальну справу для провадження досудового слідства скеровано до райвідділу міліції. Хід досудового слідства у справі контролюється прокуратурою міста Києва.
Як повідомлялося, прокуратура району не погодилася з прийнятим рішенням райуправління міліції та скасувала незаконну постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за цим фактом, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Полковник ЗСУ у відставці, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком 19 лютого обговорили важливі новини війни в Україні


Коментарі