Адвоката побили на нелегальному штраф майданчику
- Подробиці
- Опубліковано 11.10.2012 19:01
-
Автор: Роман Титикало, Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3933
Відповідно до ст. 265-2 КпАП України, «після закінчення триденного строку тимчасового затримання транспортного засобу особа має право звернутися за отриманням тимчасово затриманого транспортного засобу. Таке звернення особи є обов'язковим для його виконання незалежно від стадії вирішення справи про адміністративне правопорушення.
За подання такого звернення та повернення особі тимчасово затриманого транспортного засобу не може стягуватися плата».
Не дивлячись на вказане, працівники приватної організації ТОВ «ОЛИН ПЛЮС», якій ДАІ передала на зберігання автомобіль, почали вимагати плату в розмірі 150 грн. за кожний день зберігання автомобіля та 900 грн. за евакуацію.
Після того, як працівники ТОВ «ОЛИН ПЛЮС» почали погрожувати адвокату Навродському О.В. фізичною розправою, він по спецлінії "102" викликав працівників міліції, після чого охоронці ТОВ «ОЛИН ПЛЮС» почали бити адвоката Навродського О.В., повалили на землю, зв’язали позаду руки та почали його бити ногами.
Від невідомої тяжкої долі його врятувала міліція, яка приїхала на виклик.
Адвокат Навродський О.В. отримав середньої тяжкості тілесні ушкодження.
Працівниками Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві був складений відповідний протокол. Не дивлячись на вказане, ТОВ «ОЛИН ПЛЮС» не повернуло автомобіль та продовжує вимагати незаконно гроші.
Це вже не перший випадок побиття громадян працівниками штраф майданчиків, яким ДАІ передає автомобілі на зберігання за нічим не обґрунтовані суми.
Роман ТИТИКАЛО
Також з цієї категорії...

На пляже египетского курорта появилась...
23 апр. 2012 г.

На проспекті Перемоги виникли сутички...
10 янв. 2014 г.

SOS: Задержанного на Грушевского тайно...
21 янв. 2014 г.
Набираючі популярність...

1050 кацапів подохло минулої доби...
5 июл. 2025 г.

Знешкоджено 292 ворожих БпЛА
5 июл. 2025 г.

Чому США припинили надавати Україні...
5 июл. 2025 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі