Азаров нацьковує на ударівця Генпрокуратуру
- Подробиці
- Опубліковано 28.03.2013 10:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2459
«Мені відомо, що після того, як охоронці виконали наказ Азарова, два «народних улюбленці» міністр освіти і науки Дмитро Табачник та глава МВС Віталій Захарченко підняли питання про притягнення мене до кримінальної відповідальності за самоуправство. Також було прийняте рішення, що Азаров подасть запит в Генпрокуратуру і далі продовжать справу проти мене», - сказав Каплін.
Після вчорашнього засідання Уряду, з якого охоронці за наказом Азарова вивели «УДАРівця», Сергій Каплін направив депутатське звернення до Генпрокуратури стосовно дій прем’єра. «Я продовжу контролювати роботу Азарова як прем’єра, як політика, як чиновника, як громадянина. Йому не вдасться знищити парламент, ми ж зможемо звільнити від нього Україну», - наголосив депутат.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.02.2026 09:55
Повітряні Сили тримають удар - збито та подавлено 54 ворожі цілі17.02.2026 09:26
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 17 лютого


Коментарі