У Сумах колишній кандидат у мери міста здійснив збройний напад на громадських активістів
- Подробиці
- Опубліковано 19.11.2014 22:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6269
Щойно у Сумах було здійснено озброєний напад на активістів організації «Чорний Комітет». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі цієї ж громадської організації.
Відомі у місті представники громадської організації Олександр Лазаренко та Євген Ярошик йшли вулицею повз дім колишнього кандидата в мери Сум Анатолія Жука - і той, не даючи собі сили задуматись, вирішив розправитись зі своїми викривальниками «по панятіям».
Анатолій підкликав Євгена до себе, буцім «поговорити» - і, вхопивши за горло, поволік у двір. Тоді «політик» почав гучно і нецензурно погрожувати активісту фізичною розправою за викривальну діяльність щодо нього. Анатолій та його спільник душили та били Євгена хвилин 15, потім Жук усе ж відпустив жертву, на прощання похизувавшись перед активістами дробовиком.
Причиною такої ескапади кандидата стала стаття Олександра Лазаренка про кулуарні змови знаних сумських корупціонерів Дашутіна і Щербака, чиїм спільником є і Анатолій Жук.
Також з цієї категорії...

У столиці з початку року...
5 июн. 2013 г.

На дорогах Київщини внаслідок ДТП...
20 июн. 2016 г.

Поліція Київщини за вихідні відсторонила...
8 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Вибір завжди є
28 июл. 2025 г.

Російський ферохром під індійським прапором:...
28 июл. 2025 г.

На Київщині розікрали близько півмільйона...
28 июл. 2025 г.
Останні новини
28.07.2025 11:29
Вибір завжди є28.07.2025 09:48
Збито-подавлено 311 цілей противника28.07.2025 09:42
1000 кацапів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан прокоментував, як воїни 225 окремого штурмового полку ЗСУ звільнили Кіндратівку на Сумщині
Коментарі