ДТП на Київщині: хлопчик вибіг на дорогу за м’ячем та опинився під колесами автомобіля
- Подробиці
- Опубліковано 07.07.2016 06:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1580
5 липня, близько дев’ятої години вечора, в селі Лишня Макарівського району,7-річний хлопчик раптово вибіг за м’ячем на дорогу та потрапив під колеса автомобіля «ГАЗ-3110». Наразі дитина в критичному стані, з відкритою черепно-мозковою травмою, знаходиться в реанімації. За його життя борються лікарі.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУНП у Київській області.
Поліція Київщини звертається до батьків маленьких учасників дорожнього руху - прищеплюйте дітям навички дотримання Правил дорожнього руху та нагадайте малечі, що ігри біля доріг небезпечні. Дбайте про безпеку своїх дітей та не залишайте їх без нагляду.
Шановні водії! Будьте пильними в місцях можливої появи дітей: спортивних і дитячих майданчиках, парках та скверах, у дворах будинків, а також при проїзді пішохідних переходів. Пам’ятайте, що у багатьох випадках пильність та уважність людини за кермом може відвернути лихо.
Також з цієї категорії...

Тюремники почали знущатися над сусідкою...
26 апр. 2012 г.

Злочинця, який вчинив жорстоке вбивство,...
17 авг. 2012 г.

На Київщині водій не поступився...
17 дек. 2015 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

Держава - це Ахметов, Пінчук,...
2 апр. 2025 г.

Маніпуляція соціологією, як підготовка до...
4 апр. 2025 г.
Останні новини
09.04.2025 15:12
Чи зможе НАБУ знайти доказову нитку у справі Шила?09.04.2025 09:35
1270 москалів подохло минулої доби на українській землі08.04.2025 09:56
1290 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі