У столичному регіоні за вихідні внаслідок ДТП травмовано 18 людей
- Подробиці
- Опубліковано 29.08.2016 12:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1175
Загалом за 27 та 28 серпня на Київщині зареєстровано дванадцять дорожньо-транспортних пригод, в яких вісімнадцять осіб отримали травми. Серед травмованих п’ятеро велосипедистів та один пішохід. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД поліції Київської області.
Найбільш розповсюдженими порушеннями залишаються створення аварійної ситуації, невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки, недотримання безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, а також проїзду перехресть та пішохідних переходів.
Звертаючись до водіїв, поліція вкотре закликає їх до неухильного дотримання Правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами. Перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування та недотримання правил безпеки на дорозі можуть призвести до трагічних наслідків.
Також з цієї категорії...

Опозиція вимагає припинити тиск на...
13 февр. 2012 г.

«Майже впевнені - замовник злочину...
30 мар. 2012 г.

В ДТП в Херсонской области...
22 июл. 2012 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Партия регионов: Страна, хочешь, расскажу...
25 апр. 2012 г.

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі