На Запоріжжі в результаті вибуху гранати травмовано двох поліцейських
- Подробиці
- Опубліковано 26.03.2019 14:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7862

У Пологівському районі Запоріжжя зловмисник кинув гранату в бік поліцейських, у результаті травми отримали двоє співробітників ГРПП та правопорушник. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
26 березня до Пологівського відділу поліції надійшло повідомлення, що біля міста Пологи ходить чоловік з гранатою. На виклик одразу виїхало керівництво відділу поліції та піднято «по тривозі» особовий склад. Поліцейські не встановили правопорушника, тому опитали свідків, отримали прикмети та почали відпрацювання району.

Близько 11:00 у місті Пологи по вулиці Пушкіна наряд групи реагування патрульної поліції встановив правопорушника, проте останній, побачивши працівників поліції, кинув у їх бік гранату.

На місце події одразу виїхало керівництво ГУНП в Запорозькій області, вибухотехніки та медичні працівники. Внаслідок вибуху було травмовано двох працівників ГРПП 1987 та 1985 років народження та зловмисника1989 року народження, який застосував гранату.
На даний час травмованих доставлено до лікарні. Встановлюються всі обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження та триває огляд місця злочину.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.11.2025 10:52
Збито та подавлено 91 ворожий БпЛА17.11.2025 10:45
1160 москалів подохло минулої доби на українській землі16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі