Подарунок Януковичу: наметове містечко перед Українським домом готуються знести
- Подробиці
- Опубліковано 09.07.2012 08:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2328

Сьогодні, близько 9.00, до Українського дому активісти Партії регіонів розпочали монтувати конструкцію для майбутнього мітингу за покращення екології смт. Макарів. Зараз туди прибуло чотири автівки з «Беркутом» та міліцією.
Активісти ВК «Наступ» заявляють, що готується провокація для знесення наметового містечка.
Зокрема один із мітингувальників, голова ВК «Наступ» Р. Секела, повідомив, що «влада хоче знести наметове містечко перед «Українським домом» та зробити в такий спосіб подарунок Януковичу».
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переході26.06.2026 09:40
Збито та подавлено 177 цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 26 червня


Коментарі