УАВПП звертається до всіх представників медіа з проханням підтримати вето на закон №3879 діями

3879

 
Шановні видавці та журналісти, настав момент, коли спільні дії всіх і кожного є необхідними. 16 січня Верховна Рада України прийняла нормативний акт, спрямований проти свободи слова та демократії. На сьогодні практично всі правозахисні організації в Україні та закордоном засудили прийнятий Верховною Радою закон №3879, як антидемократичний та такий, що веде нас до диктатури. Єдиною перешкодою до набуття законом сили все ще залишається підпис Президента України, що має право ветувати закон. Станом на 12 00 17.01.2014 року відсутня офіційна інформація про підписання закону Президентом, тому ми маємо діяти.


Ми просимо вас невідкладно докласти зусиль для того, щоб цей закон не було підписано Президентом. ЗМІ є першим виразником суспільної думки, ЗМІ інформують та пояснюють громадянам дійсний зміст подій, що відбуваються в державі. Прийнятий 16 січня закон для ЗМІ означатиме: 1) кримінальну відповідальність за критику будь-кого у ЗМІ (Кримінальний кодекс України (ККУ) Стаття 151-1 Наклеп), 2) кримінальну відповідальність за виступи проти влади у будь-якій формі, у тому числі статті про такі виступи (Стаття 110-1 ККУ. Екстремістська діяльність), 3) кримінальну відповідальність за розслідування/висвітлення незаконної діяльності представників правоохоронних органів чи суду (Статті 343,376 ККУ), 4) Поширення гарантій недоторканності на родичів та пов’язаних осіб суддів. (статті 1-3 Закону України «Про державний захист суддів, працівників апарату суду і працівників правоохоронних органів»), 5) обов’язок ЗМІ, що діють в Інтернет, обов’язково реєструватися (стаття 5 Закону України "Про інформаційні агентства"), 6) право чиновників без суду закривати інформаційні веб сайти (статті 18-19 Закону України «Про телекомунікації»), 7) заборону інститутам громадянського суспільства, що діють за підтримки міжнародних організацій, приймати участь у політичній діяльності держави (стаття 1 «Про громадські об'єднання». Ми просимо Вас аналізувати прийнятий акт та негайно, публікаціями у виданнях, соц. мережах тощо та особистими зверненнями до Президента України вимагати вето на Закон №3879. УАВПП.

Українська асоціація видавців періодичної пресиКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин пожаловался на совещании совета безопасности рф на то, что Украина превращается в антипод россии

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.