Націоналісти звертаються до влади з проханням захистити український футбол
- Подробиці
- Опубліковано 29.09.2013 18:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7699
ОУН(б) вимагає переглянути вердикт ФІФА і закликає підключитися до цього державну владу. Про це йдеться в звернення Організації Українських Націоналістів (бандерівців), повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на прес-службу Української інформаційної служби.
«Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає українську спільноту долучитися до збору підписів під Петицією з проханням виключити символіку ОУН-УПА з переліку дискримінаційних символів. ОУН (б) звертається до керівництва ФФУ, Президента України, Уряду, депутатів Верховної Ради України з проханням сприяти в поданні апеляції до міжнародних спортивних інстанцій з вимогою переглянути несправедливий, з української точки зору, вердикт ФІФА і виправдати український футбол в очах міжнародної спільноти», - йдеться в зверненні.
«Попри те, що українська громадськість направила листа до ФІФА з обґрунтуванням необ’єктивності моніторингу організації «Футбол проти расизму в Європі», ця міжнародна футбольна інстанція все ж таки винесла жорсткий вердикт, при цьому підійшла до цього питання поверхнево, не врахувавши норми європейського права. Внесені в моніторинг ФАРЄ символіка українських націоналістів, постаті Шухевича і Бандери не відносяться до дискримінаційних символів і постатей з точки зору європейського правочинства», - апелює ОУН(б).
Націоналісти через пресу також звертаються до Міжнародної Федерації Футбольних Асоціацій: «Ми просимо ФІФА переглянути свій вердикт і керуватися в подальшому при розгляді подібних справ принципами об’єктивності і неупередженості й не брати до уваги моніторинги, підготовані заангажованими особами, що можуть виконувати певне політичне замовлення».
Також з цієї категорії...

Российскую легкоатлетку лишили бронзовой медали...
5 дек. 2012 г.

На тренера «Манчестер юнайтед» УЕФА...
6 мар. 2013 г.

В Армении арестовали футбольных арбитров...
10 авг. 2013 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі