Фарс на судовому процесі через політичні презервативи в Сумах
- Подробиці
- Опубліковано 29.03.2012 07:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2939
27 березня відбулося третє судове засідання у справі по роздачі презервативів із зображенням, схожим на Януковича в Сумській міськраді.
Депутати з Партії регіонів Ігор і Юрій Перепека, а також директор КП «Муніципальна охорона» Володимир Дихтяр, якого недавно виключили з фракції «Батьківщина», не лише засудили дану роздачу біло-блакитних презервативів у міськраді. Вони висловили протест проти роздачі контрацептивів у школах та університетах. «Якщо дозволити проводити такі неузгоджені акції в приміщенні міськради, то скоро ці акції почнуться в університетах і школах...», - заявив Юрій Перепека.
Це звучало дивно, адже, як відомо, контрацептиви вільно роздаються в закладах освіти в рамках державних та благодійних програм боротьби з ВІЛ-СНІДом.
В той же час депутати Семен Салатенко і Олександр Хоруженко вважають роздачу «політичних» презервативів нормальним вираженням громадської позиції. За їхніми словами, у тій же міськраді постійно роздаються різного роду рекламні флаєра, що ніколи не викликало жодних претензій з боку чиновників.
Розгляд справи звівся до одного питання: чи роздавав Андрій Рибалко презервативи поодинці або у складі групи молодих людей. У судовому засіданні оголошена перерва до 30 березня.
«Дане судове засідання нагадувало фарс. Вже другий суддя. Справа відправлялась на доопрацювання. Купа свідків. Депутати від ПР виступають проти контрацепції і називають міськраду мало не храмом. І все це по адміністративній справі. Безпрецедентний випадок в українському судочинстві», - коментує подію підсудний Андрій Рибалко.
Нагадаємо, 29 лютого перед входом в сесійний зал, де проходила сесія Сумської міськради, голова обласної організації громадський активіст Андрій Рибалко роздавав презервативи із зображенням, схожим на Януковича. Його підозрюють в організації незаконної акції, про що складений адмінпротокол, повідомляє chorkom.info.
Також з цієї категорії...

Борця за українську мову засудили...
17 окт. 2013 г.

17-річного активіста, який намагався підпалити...
13 янв. 2015 г.

Лукаш привезли в Печерський суд...
6 нояб. 2015 г.
Набираючі популярність...

Трампізм-путінізм, на який хворіє багато...
16 мая 2025 г.

росія на переговорах у Стамбулі...
16 мая 2025 г.

Група E5 у Римі визнала,...
16 мая 2025 г.
Останні новини
16.05.2025 21:38
У Стамбулі завершилися переговори щодо ядерної програми Ірану16.05.2025 12:37
Трампізм-путінізм, на який хворіє багато українців16.05.2025 08:47
На борту українського винищувача F-16 сталася нештатна ситуаціяПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 травня обговорили наступні теми:
Коментарі