Суд став на бік Черновецького і заявив, що той не грабував Київ
- Подробиці
- Опубліковано 01.06.2012 11:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2492
Печерський райсуд столиці виніс рішення, яким задовольнив позов Леоніда Черновецького проти Віталія Кличка щодо захисту честі, гідності і ділової репутації, тим самим, фактично, прийнявши рішення, що Черновецький за роки правління столицею не завдав місту жодних збитків.
«Ухваленням такого рішення, в залі суду створили паралельну реальність, яка абсолютно не відображає того безладу, який відбувався в столиці впродовж 2006-2010 років за мера Черновецького», - наголосив представник Віталія Кличка в суді Володимир Бондаренко. За його словами, суд закрив очі на те, що з комунальної власності було виведено десятки тисяч гектарів землі, десятки тисяч квадратних метрів нерухомості. За безцінь віддали у приватизацію пакети акцій комунальних монополістів. Суд закрив очі на десятки порушених кримінальних справ за фактом розграбування столиці.
Суд навіть закрив очі на заяви офіційних осіб, в тому числі генерального прокурора та голови КМДА Попова щодо масштабних зловживань, які були у місті Києві. Фактично суд навіть не розглядав ті докази, які надавала сторона відповідача, - сказав Бондаренко.
«Судовий процес був максимально непрозорим, суддя кілька разів відмовляла у допуску преси на засідання. Суд не дав змоги заслухати ряд ключових свідків у справі. Від самого початку суд став на бік Черновецького», - вважає представник Віталія Кличка.
Сторона Кличка має намір найближчим часом подати апеляційну скаргу і вважає за потрібне, якщо у системі українського судочинства не буде ухвалено правового рішення, звертатися навіть до Європейського суду.
Також з цієї категорії...

Поки йшло «судилище» над броварським...
5 июн. 2013 г.

Суд Линча не за горами....
20 нояб. 2015 г.

На Луганщині заочно судитимуть двох...
5 сент. 2017 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі