Окружний адмінсуд Києва визнав відеоспостереження за Тимошенко законним

okurg admin sud

 
Окружний адміністративний суд міста Києва сьогодні прийняв рішення про відмову в задоволенні позовних вимог екс-прем'єр-міністра України, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко на дії Державної пенітенціарної служби України (ДПтС) в повному обсязі, повідомляє прес-служба відомства.


Як раніше повідомлялось, Тимошенко 21 травня подала позовну заяву в Окружний адміністративний суд міста Києва на протиправні дії ДПтС щодо незабезпечення її права (як засудженої особи) на телефонні дзвінки, поширення конфіденційної інформації, встановлення відеокамер в "Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці"" (м. Харків) і здійснення відеоспостереження за нею. Обвинувачення з боку Тимошенко суд визнав безпідставними і такими, що не відповідають дійсності.

"Зокрема, наголошуємо, що суд підтвердив, що відеоспостереження у приміщеннях, де перебувають засуджені до позбавлення волі особи, пенітенціарною службою здійснюється законно. Така практика відповідає вимогам міжнародного та європейського законодавства, і має на меті забезпечення безпеки осіб, що утримуються під вартою", - йдеться в повідомленні ДПтС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 31 січня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.