У Києві державний виконавець отримала 5 років в’язниці за хабар
- Подробиці
- Опубліковано 09.01.2014 12:55
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 13510
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Дарницького району міста Києва.
Зловмисницю було затримано на гарячому під час одержання грошей у приміщенні адміністративної будівлі держустанови.
Під час досудового розслідування підсудна відмовилась співпрацювати зі слідством та не визнавала своєї провини. Проте, зібраними у справі беззаперечними доказами, вина інспектора у суді була повністю доведена.
Держвиконавця засуджено за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.368 КК України – «Одержання хабара» та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Крім того, суд позбавив засуджену права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі