Райсуд Києва наклав арешт на майно ударівця і його родини в Ужгороді
- Подробиці
- Опубліковано 23.01.2014 20:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3642
Міськвідділ державної виконавчої служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції наклав арешт на майно народного депутата від «УДАРу» Валерія Пацкана. За словами Пацкана, арешт накладено на виконання ухвали Дарницького райсуду Києва, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі «УДАРу».
Зокрема, до райсуду звернулася Федерація профспілок України з позовом щодо відшкодування нібито завданих будинку збитків. Збитки оцінені у 8 млн. грн. «Було накладено арешт навіть на те майно, яке вже декілька років мені не належить. Не знаю, чим керувалися, коли ухвалювали таке рішення», - сказав народний депутат.
Він додав, що арешт накладено не тільки на його майно, але і на майно його дружини. «Зараз всім займаються фахівці. Будемо подавати позови, оскільки мене на жоден суд не викликали. Я навіть не знаю, в чому суть позову», - додав Валерій Пацкан.
Водночас, наголосив Пацкан, жоден психологічний тиск і шантаж, який зараз чиниться на нього особисто та членів його родини, не змусять відступити.
«Так само, як і мільйонів українців, які відкрито заявляють про свою непокору. Час владі усвідомити, що розстрілювати українців на вулицях не можна, що залякати нас не вийде. Жодні дії не зупинять той потужний рух, який повстав проти цієї влади», - сказав Пацкан.
В рамках позову Федерації профспілок, судом також арештовані всі банківські рахунки, на яких збиралися кошти для Євромайдану і Автомайдану. Зокрема, арештовані рахунки двох громадських організацій - «Соціально відповідальне суспільство « та «Кияни - за реформи», та ще деяких народних депутатів.
Також з цієї категорії...

Главный «пострадавший» от «Дорожного контроля»...
1 сент. 2013 г.

Винницкий суд снял с ноги...
1 июн. 2015 г.

Суд над «торнадівцями» знову проходить...
9 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

У Києві готові розглянути подальші...
17 апр. 2025 г.

50-річний мешканець Київщини вербував українок...
17 апр. 2025 г.
Останні новини
18.04.2025 09:59
Збито 3 крилатих ракети та 23 ворожих БпЛА18.04.2025 09:52
1530 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 квітня обговорив такі актуальні теми:
Коментарі