Земельну ділянку вартістю 4,8 млн гривень апеляційний суд залишив у власності киян

kaas30

 
Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду м. Києва щодо повернення столичній громаді 0, 5 га землі у Деснянському районі вартістю 4,8 млн гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Підприємство з 2004 року орендувало земельну ділянку на вул. Маршала Жукова для будівництва реабілітаційного центру.

Проте, як з’ясувалося, з 2007 року комерційна структура припинила сплачувати орендну плату. До того ж, орендар навіть не розпочав будівництво на ввіреній йому території.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура заявила позов до суду з вимогою розірвати договір оренди та повернути земельну ділянку територіальній громаді.

Наразі рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій вимоги прокуратури визнано законними та задоволено у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 19 березня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.