Верховний Суд залишив в силі рішенню ВАСУ щодо незаконності зняття недоторканності з Мосійчука

vs mosiychuk1

 
Верховний Суд відмовився закрити справу за скаргою Верховної Ради на рішення ВАСУ про незаконність зняття недоторканності з депутата Ігоря Мосійчука. Про це повідомив головуючий у колегії суддів Петро Пантелієнко. «Клопотання не підлягає задоволенню на даній стадії», - вирішив суд, передають Українські новини.


Сьогодні Верховний Суд продовжив розгляд скарги Ради на рішення Вищого адмінсуду про визнання незаконним зняття парламентом недоторканності з Мосійчука.

17 вересня Рада зняла недоторканність з нардепа Ігоря Мосійчука та дала згоду на його арешт.

17 листопада 2015 року Вищий адмінсуд скасував постанову про зняття Радою недоторканності з Мосійчука.

Суд пояснив скасування постанови Ради тим, що питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата не було заздалегідь підготовлено до розгляду профільним комітетом парламенту.

vs mosiychuk2

Рішення Верховного суду на своїй сторінці Фейсбук прокоментував Ігор Мосійчук.

«На сьогоднішньому засіданні Верховного суду України Верховна Рада спробувала закрити справу, посилаючись на те, що вона наче б то кримінальна, і подала відповідне клопотання. Але оскільки мова іде виключно про визнання дій ВР неправомірними, а також скасування і визнання незаконною постанови ВР від 17.09.15 про притягнення мене до кримінальної відповідальності, затримання і арешт, то Верховний суд відхилив це клопотання і почав розгляд справи по суті. Були заслухані пояснення представників ВР і ГПУ. Я свої пояснення дам завтра. В засіданні оголошено перерву до 10:00 завтрашнього дня», - написав Мосійчук.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.