Криве Озеро показів: поліцейський розповів, хто і навіщо застрелив місцевого жителя
- Подробиці
- Опубліковано 25.08.2016 17:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1875
Один з підозрюваних у вбивстві жителя Кривого Озера сержант поліції Олександр Причипойда в суді визнав, що його колега стріляв в загиблого Олександра Цукерман. Про це затриманий заявив в ході судового засідання з обрання йому запобіжного заходу, передає УНІАН.
Так, сержант поліції Причипойда розповів, що, коли він з колегами приїхав на виклик, Цукерман погнався за ними з лопатою. Поліцейські стали тікати, і в цей момент Причипойда почув три постріли. За його словами, в Цукермана стріляв сержант поліції Денис Ляхвацкій.
Також, за словами Причипойди, поліцейські не били Цукерман. Нібито тілесні ушкодження у нього були вже тоді, коли правоохоронці приїхали на виклик.
Нагадаємо, що прокуратура клопотала про обрання Причипойді запобіжного заходу у вигляді арешту на 60 діб. Однак адвокат затриманого наполягав на домашньому арешті. Також захисник просив призначити мінімальну суму застави. На даний момент суддя попрямував в дорадчу кімнату для ухвалення рішення.
Сьогодні оберуть запобіжний захід також старшому лейтенанту поліції Миколі Хоменко та сержанту поліції Денису Ляхвацкому.
Як вже повідомлялось, житель Кривого Озера Олександр Цукерман, у вбивстві якого звинувачують шістьох поліцейських, помер від вогнепальних поранень. Таким є висновок судово-медичної експертизи, проведеної Миколаївським обласним бюро судово-медичних експертиз в середу, 24 серпня.
Як сказано в акті СМЕ, причиною смерті стала «гостра внутрішня кровотеча, травматичне ураження серця». У тілі загиблого виявлено як мінімум 4 вогнепальних поранення, імовірно, з травматичного пістолета так званим «патроном Флобера». На думку експерта, постріли були зроблені впритул. Дві кулі виявлені в серці, ще одна застрягла в легені.
Слід зазначити, що під час констатування лікарем смерті, убитий був закутий у поліцейські кайданки поза спиною.
Мати загиблого розповіла подробиці про вбивство її сина
Також з цієї категорії...

На розгляд парламенту винесли голову...
17 мар. 2009 г.

Руйнівників Сталіна відпустили на поруки
13 апр. 2011 г.

Керівника нафтової компанії засуджено за...
6 июн. 2014 г.
Набираючі популярність...

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
7 июн. 2025 г.

1120 кацапів подохло минулої доби...
7 июн. 2025 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі