За словесний конфлікт зі смертельним фіналом киянина засудили до восьми років ув'язнення
- Подробиці
- Опубліковано 15.01.2017 18:32
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1656
У результаті словесного конфлікту зловмисник побив незнайомця. Чоловік від нанесених травм помер у лікарні.
Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, подія трапилась у Дніпровському районі столиці. Зловмисник у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи у приміщенні магазину, почав конфліктувати з незнайомцем. Після цього сп’янілий киянин накинувся на чоловіка із кулаками, який у результаті, втративши свідомість, впав. Коли ж він прийшов до тями, зловмисник знову наніс йому удар в голову, від чого той знову знепритомнів. Згодом від отриманих травм потерпілий помер у лікарні.
Допитаний у судовому засіданні обвинувачений, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, повністю визнав свою вину.
Вироком Дніпровського районного суду зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, засуджено до восьми років позбавлення волі. Окрім того, зі зловмисника стягнуто 200 тисяч гривень моральної шкоди родичам померлого.
Фото з архіву
Також з цієї категорії...
Завтра состоится последнее заседание по...
13 сент. 2012 г.
У ході судових дебатів держзвинувачення...
27 дек. 2012 г.
Суд відхилив апеляційну скаргу Апарату...
28 сент. 2013 г.
Набираючі популярність...
Онлайн-трансляція судового засідання щодо розгляду...
24 янв. 2025 г.
СБУ спільно з Нацполіцією та...
24 янв. 2025 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
25 янв. 2025 г.
Останні новини
25.01.2025 09:03
1650 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.01.2025 09:15
1500 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі